Розробка Інтернет магазину

Продавай онлайн вже за тиждень*

Ми пропонуємо вам лише оптимальні рішення щодо організації онлайн продажів. 

Якщо ви маєте 100 товарів, і цей показник більш-менш постійний, то вам не потрібен інструмент розрахований на 1 000 000+ товарів.

І навпаки, ви маєте 50 000 товарів, то вам точно не підійде WordPress + Woocommerce, хоча він легко справиться з 100 і навіть 1000 товарів.

Ви звертаєтесь до нас, а ми рекомендуємо вам те програмне рішення, яке найбільше вам підходить.

Project example

Чи потрібен вам Інтернет магазин?

Давайте визначимось з тим, що ви продаєте.

Тож, якщо у вас один товар, або нехай 10 товарів, то вам ліпше підійде Лендінг (Landing-page), який розрахований на продаж та просування послуг та невеликої кількості товарів.

Якщо ж у вас асортимент дійсно велики, сайт має містити кошик, кабінет, ваучери та промокоди, то тоді вам потрибен повноцінний Інтернет магазин.

Далі залишається визначитись на якій платформі створити інтернет магазин. Для цього треба розуміти: кількість товарів (початкова та максимальна), орієнтовна кільксть одночаних покупців, тощо.

Ми допоможемо вам з вирішенням всіх завдань, та створимо інтернет магазин.

Вартість

залежить від вимог

Спочатку необхідно визначитись з тим що ви бажаєте отримати, на чому буде "побудований" та ким наповнений майбутній магазин. Виходячи з отриманої інформації ви отримаєте комерційну пропозицію на розробку та супровід вашого інтернет магазину

Кейси

Часті питання

Так, шаблонів є багато. Ми також їх використовуємо при обмежених бюджетах клієнта. Але, як показує практика, жоден з шаблонів не встановлюється ідеально, його або треба допрацьовувати самим, або звертатись до розробників і залучати їх, а це все час, і відповідно гроші.

Якщо вам необхідно швидко створити магазин, то у нас є готові до розгортання комплекти, які можна запустити за один день. Тому, звісно, ми працюємо з Хорошоп / Wix та інші, але для нас такі замовлення не цікаві.

Тут вже як ми з вами домовимось. Зазвичай просять наповнити тестовим товаром. Але потім звертаються і за основним наповненням та забезпеченням синхронізаціх даних.

Так, ми здійснюємо інтеграцію з популярними площадками, а також налаштовуємо google merchant center.

Ми працюємо з KeyCRM, та інтегруємо її з магазинами та не тільки. Тож при замовленні магазину у нас ви також можете замовити інтеграцію з CRM. До речі ми можемо для вас створити власну CRM систему, виключно під потреби вашого бізнесу.

Розробка Інтернет-магазину | Київ

У цифрову епоху, коли швидкість та доступність інформації – ключові складові нашого повсякденного життя, відкриття власного інтернет-магазину стає чудовою можливістю для розвитку бізнесу. Якщо ви прагнете розширити свій бізнес  та збільшити свою клієнтську базу, інтернет-магазин – це крок у майбутнє, який варто розглянути серйозно.

 

Що таке інтернет-магазин?

Інтернет-магазин – це віртуальний торговий простір, в якому ви можете пропонувати свої товари чи послуги на онлайн-платформі. Це сучасний спосіб залучення клієнтів, надання їм можливості здійснювати покупки чи користуватися вашими послугами зручно та ефективно. Інтернет-магазин працює для вас цілодобово, що означає, що ви можете залучати нових клієнтів та здійснювати продажі в будь-який час, навіть коли ваш магазин фізично закритий.

 

Чому вам потрібен інтернет-магазин?

Розширення аудиторії:

Інтернет-магазин дозволить вам привернути клієнтів не лише з міста, але й з інших регіонів України та навіть світу.

 

Зручність для клієнтів:

Ваші клієнти отримають можливість купувати товари або користуватися послугами з будь-якого місця та в зручний для них час. Це робить процес покупки більш комфортним і доступним.

 

Збільшення обсягу продажів:

Онлайн-присутність дозволить вам розширити свій бізнес та збільшити продажі завдяки більшій кількості замовлень.

 

DO IT LLC – ваш надійний партнер в розробці інтернет-магазину на Opencart

DO IT LLC – це професійна IT-компанія з багаторічним досвідом у розробці інтернет-магазинів. Ми спеціалізуємося на платформі Opencart, яка є потужним та гнучким інструментом для створення ефективних онлайн-магазинів. Але якщо ви бажаєте магазин на іншій платформі, наприклад Prestashop / WordPress /Drupal, ми також зможемо вам допомогти.

 

Наша команда експертів готова надати вам повний спектр послуг, включаючи:

 

Дизайн інтерфейсу інтернет магазину

Створення привабливого та зручного дизайну для вашого інтернет-магазину.

 

Розробка функціональності

Впровадження необхідних функцій та можливостей для зручного управління магазином.

 

Інтеграція платіжних систем

Забезпечення безпечних та зручних способів оплати для клієнтів.

 

SEO оптимізація

Просування вашого магазину в пошукових системах для залучення більшої кількості клієнтів.

 

Автоматичного оновлення складу

Модулі що допомагають синхронізувати склад вашої системи обліку з залишками що відображаються на сайті.

 

Інтеграція з CRM

Обробляйте абсолютно всі заявки з вашого сайту з допомогою інструментів що надають популярні українські CRM системи.

 

Не втрачайте можливості розвивати свій бізнес та піднімати його на новий рівень. Оберіть інтернет-магазин в Києві від DO IT LLC і розкажіть своїй аудиторії про свої товари чи послуги у всьому світі. З нами ваш успіх – це гарантовано.