Розробка інтернет магазину на WordPress/Woocommerce

Спробуйте себе в онлайн продажах

Така комбінація добре підходить для тих у кого невеликий асортимент товарів, або продаж не є основним видом діяльності сайту. Тобто ви, наприклад, ведете блог на WordPress, але бажаєте продавати фірмові футболки та чашки.

Але це виключно наша думка, до якої ви можете прислухатись.

Тож розробка сайту на WordPress майже нічим не відрізняється від розробки на інших платформах.

Але є й вигідні переваги, наприклад велика кількість готових шаблонів, та модулів інтеграції з системами доставки та платіжними системами які легко інтегруються з сайтом, та дозволяють пришвидшити його розробку та запуск.

Ми залюбки допоможемо вам визначитись з платформою для запуску інтернет магазину, та розкажемо що і як варто зробити, та як оптимально використати ваш бюджет.

Project example

Всі рекомендують Wordpress для магазину!

Так, більшість рекомендує, бо це WordPress це найпопулярніша платформа, і багато розробників і користувачів саме нею і користуються. А ще вона дешева в розробці (порівняно дешева)
Але, ми не рекомендуємо її для повноцінного інтернет магазину.

Краще скористатись спеціалізованими платформами такими як Opencart / Prestashop або навіть Хорошоп.

Так, якщо ви продаєте невелику кількість товарів, або бажаєте спробувати себе в онлайн торгівлі, або переконані що WordPress + Woocommerce це те що вам потрібо, то ми з радістю розробимо вам інтернет магазин вашої мрії.

Вартість

від 500$

Вартість розробки Інтернет магазину на Wordpress повністю залежить від ваших побажань. Чи буде магазин з індивідуальним дизайном? Чи необхідно його наповнити вашими товарами? Чи треба робити автоматичну синхронізацію з бухгалтерськими програмами? Відповіді на ці питання напряму впливають на вартість розробки

Кейси Wordpress + Woocommerce

Питання - відповіді

Так, ви можете продавати на сайті. Звертайтесь до нас, ми встановимо плагін магазину, та адаптуємо шаблон під всі необхідні системі сторінки (кошик, чекаут, кабінет, тощо).

В принципі, можна зробити будь яку кількість товарів. Проблема в тому, з якою швидкістю врешті буде працювати цей магазин. У Wordpress погано оптимізована база даних, і чим більше вона стає, тим повільніше працює. Саме тому ми рекомендуємо обирати профільні системи керування для інтернет магазинів замість Wordpress .

Купівля шаблону не входить у вартість розробки. А от налаштування звісно входить навіть у мінімальну вартість вказану на цій сторінці. Якщо ви бажаєте зробити магазин використовуючи шаблон, звертайтесь до нас, аби не виникло проблем вже після того як ви купили шаблон. Ми проконсультуємо та порадимо найкращий шаблон для ваших потреб.

Так, можна перейти з Wordpress на іншу платформу, наприклад Opencart, але це фактично буде розробка нового сайту + перенесення даних з бази старого сайту. Якщо ви вже замислюєтесь над тим що вам може знадобитись інша платформа - рекомендуємо її і обрати, або замовити окремо верстку, вашого сайту, аби потім на неї не витрачатись (це стосується тільки індивідуальних дизайнів, не шаблонів).

Створення Інтернет-Магазину на WordPress

Якщо ви шукаєте ідеальний спосіб розширити свій бізнес та підняти його на новий рівень, наша послуга з розробки Інтернет-Магазину на WordPress – це те, що вам потрібно. Дозвольте нам розповісти вам про всі переваги цієї послуги та чому вона є ключовою для успіху вашого бізнесу.

 

WordPress: Ваш Ключ до Онлайн-Торгівлі

WordPress – це гнучка платформа для створення веб-сайтів та Інтернет-Магазинів. Її інтуїтивний і простий у використанні інтерфейс дозволяє створювати та управляти вашим магазином з легкістю. Ось чому варто розглянути розробку Інтернет-Магазину на WordPress.

 

Чому вам потрібен Інтернет-Магазин на WordPress?

Відносна бюджетність

Інтернет магазина на WordPress + Woocommerce є бюджетним варіантом, що більше підходить для невеликих бізнесів, або для тих, хто хоче спробувати себе в онлайн-торгівлі.

 

Зручність та Простота

Вам не потрібно бути веб-розробником, щоб управляти своїм Інтернет-Магазином. WordPress надає вам простий та зручний інтерфейс, який ми до того ж спростимо ще більше.

 

Розширені Можливості

WordPress має безліч розширень та плагінів, які дозволяють додавати нові функції та можливості до вашого магазину.

 

Сучасний Дизайн – швидко

Розробка шаблону для WordPress займає у двіччі менше часу ніж розробка під інші системи керування. Ми створими сучасний дизайн, щоб він відповідав вашому бренду та відзначав вас на ринку.

 

Розробка Інтернет-Магазину на WordPress від DO IT LLC

DO IT LLC – це команда професіоналів у сфері веб-розробки з багаторічним досвідом у створенні Інтернет-Магазинів на WordPress. Ми пропонуємо вам повний спектр послуг для створення та налаштування вашого магазину:

 

Сучасний та Привабливий Дизайн

Ми розробимо дизайн вашого магазину, який вразить ваших клієнтів.

 

Функціональність що відповідає потребам вашого бізнесу

Ми налаштуємо всі необхідні функції та можливості, які підвищать ефективність вашого бізнесу.

 

Підтримка та Оновлення

Ми будемо підтримувати та оновлювати ваш магазин, щоб ви могли спокійно займатися бізнесом.

 

Оберіть DO IT LLC для розробки вашого Інтернет-Магазину на WordPress та підніміть свій бізнес на новий рівень. Наша команда готова допомогти вам досягти успіху в онлайн-торгівлі.