16

Лютий, 2022

Скільки коштує сайт на WordPress

Прийнято вважати, що WordPress – найпростіша платформа з якою працюють школярі і початківці веб-розробники в плані створення/програмування сайту. Хоча ця система керування контентом найпопулярніша в світі і має достатній вибір модулів для розширення функціоналу. Ми можемо сказати, що це найпопулярніша платформа (система керування контентом) і серед наших розробників, яка дозволяє робити сайти майже будь-якої складності та типу. Але цю CMS треба обирати зважаючи на навантаження, кількість контенту та багато інших факторів, адже досить часто розробляючи сайт клієнту розробники не проводять аналіз мети створення того чи іншого сайту. Взагалі, більшість wordpress-сайтів розробляються без будь якого аналізу що й призводить до неприємних наслідків як для замовника так і для виконавців.

Проста істина -вартість розробки сайту – вартість витраченого часу спеціалістів що задіяні у процесі розробки.

А таких спеціалістів може бути від 1-го до нескінченності. В середньому щоб розробити сайт на WordPress необхідно задіяти 4-х спеціалістів: дизайнер, front-end, back-end, seo. Звісно, правильно буде ще задіяти менеджера і технічного письменника. Вартість розробки корпоративного сайту на WordPress з усіма спеціалістами та за правильного керування проєктом складе близько 4000$.

Багато хто скаже що це нереальна вартість, і сайт можна зробити за 100-300$. Ми не сперечаємось – звісно можна, і таких пропозицій багато на фрілансі, але ми так не робимо. Якщо звертаються до нас, то клієнт має отримати продукт максимальної якості, з аналізом ринку, аналізом задачі яку має виконувати сайт (чи взагалі підходить WP). Тобто ми не робимо «тупу» розробку, а виконуємо глибокий аналіз потреб та можливостей.

Якщо взяти сайт візитку, то його вартість стартуватиме з 1500 $, а Landing-page коштуватиме від 1000 $.

Та чи можна на «вордпрес» розробити інтернет-магазин? Про це ви дізнаєтесь з наступних статей, або на нашому Youtube каналі.

Звісно, можна зробити інтернет-магазин і навіть маркетплейс, але щоб не переробляти на іншу платформу, треба брати до уваги декілька факторів.

Поділитись